Wynajem busów i autokarów - Rzeszów, Podkarpacie

Wynajem busów i autokarów to nasza specjalność, dlatego polecamy nasze kompleksowe usługi klientom indywidualnym i biznesowym z miasta Rzeszów i okolice (Podkarpacie). W ramach naszej oferty można wynająć bus lub autokar dostosowany do konkretnych potrzeb. Wszystko dlatego, że dysponujemy bogatą flotą pojazdów przystosowanych do przewozu różnej liczby pasażerów i różniące się ilością udogodnień. Niezależnie od wielkości pojazdu – każdy nasz bus i autobus jest bezpieczny, zadbany i oferuje pełen komfort przejazdu między innymi dzięki klimatyzacji, wygodnym siedzeniom, telewizji i innym udogodnieniom. Opisy każdego pojazdu z naszej floty można znaleźć w odrębnej zakładce.

Nasze usługi w tym wynajem autokarów i wynajem busów (Rzeszów, Podkarpacie) proponujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom oraz instytucjom. To idealna opcja między innymi dla biur podróży, które potrzebują dodatkowych środków transportu w szycie sezonu turystycznego, do świetna oferta dla firm organizujących wyjazdy szkoleniowe lub integracyjne, to propozycja dla organizatorów konferencji i innych dużych eventów. Polecamy też wynajem busów i autokarów placówkom edukacyjnym i kulturalnym, parafiom organizującym wyjazdy na pielgrzymki, klubom przygotowującym wyjazd na mecze, koncerty i inne imprezy masowe.

Jesteśmy przekonani, że niezależnie od celu podróży wynajem autokarów lub busów to najlepsze i jednocześnie najtańsze rozwiązanie dla grup zorganizowanych, niezależnie od ich wielkości. Dysponujemy busami, które mogą przewieźć grupę kilkuosobową, większymi autobusami na dwudziestu – trzydziestu pasażerów i dużymi autokarami mogącymi przewieźć nawet 65 osób.

Wynajem autokarów i busów w naszej firmie to pewność otrzymania usług na najwyższym poziomie, zrealizowanych w oparciu o doświadczonych, rozsądnych i uważnych kierowców oraz o busy i autobusy o nienagannym stanie technicznym i wyposażonym w liczne udogodnienia. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia swoich potrzeb. Na pewno przygotujemy ofertę, która spełni Państwa oczekiwania.

PFR