ROZKŁAD JAZDY

Oferujemy przewozy autokarowe na trasie Polska Włochy i Włochy Polska. Nasze busy i autokary przejeżdżają przez wiele polskich miast, między innymi: Tarnobrzeg, Kielce, Kraków, Katowice, Tychy, Zamość, Lublin, Radom, Olsztyn, Rzeszów. Autokary i busy odwiedzają wiele pięknych miejscowości we Włoszech, dzięki czemu zza szyby można podziwiać lokalną kulturę. Taka podróż pod wieloma względami bywa bardziej atrakcyjna niż przeloty tanimi liniami lotniczymi.

Proponujemy komfortowe warunki podróży, nasze busy i autokary wyposażone są w wiele udogodnień, które uczynią długą podróż bardziej atrakcyjną (klimatyzacja, minibarek, DVD, inne). Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była idealnie dopasowana do potrzeb naszych Klientów a także zgodna z naszymi możliwościami. Z chęcią uwzględniamy wszelkie Państwa oczekiwania. Korzystne ceny biletów i dogodne połączenia prosto z Twojego miasta sprawiają, iż Europa jest w zasięgu ręki bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Nie zwlekaj i zarezerwuj bilet już dziś. Zapraszamy do składania zapytań – z chęcią udzielimy Państwu wyczerpujących informacji.

POLSKA - SYCYLIA - POLSKA     :   linie regularne  :     POLSKA - RZYM - NEAPOL - SYCYLIA - POLSKA 
 

PON CZW MIASTO / PRZYSTANEK ŚR ND
4:50 4:50 SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI / DWORZEC PKS 1:40 2:40
5:00 5:00 JEŻOWE / PRZYSTANEK PKS 1:20 2:20
5:30 5:30 NISKO / DWORZEC PKS 1:00 2:00
5:45 5:45 STALOWA WOLA / PARKING VIS a VIS PKS 0:30 1:40
6:00 6:00 TARNOBRZEG / DWORZEC PKS - PARKING OBOK 23:45 1:05
6:20 6:20 SANDOMIERZ / DWORZEC PKP 23:30 0:45
6:40 6:40 OPATÓW / DWORZEC PKS 22:45 0:10
7:00 7:00 OSTROWIEC ŚW: / PARKIND ZDK 22:30 23:50
7:30 7:30 STARACHOWICE / DWORZEC PKS - ZACHODNI 22:00 23:20
8:00 8:00 SKARŹYSKO KAMIENNA / DWORZEC PKP 21:30 22:50
9:00 9:00 KIELCE / DWORZEC PKS 20:45 22:20
9:15 9:15 BRZEGI 20:30 22:05
9:30 9:30 JĘDRZEJÓW / PRZYSTANEK PKS UL: KIELECKA 20:15 21:50
9:40 9:40 WODZISŁAW / KRZYŻÓWKA 20:00 21:30
10:00 10:00 MIECHÓW / KOŁO PLUSA 19:45 21:10
10:45 10:45 KRAKÓW / STACJA BENZYNOWA ARGE 19:00 20:30
11:30 11:30 CHRZANÓW/ STACJA BENZYNOWA SHELL 18:30 20:00
12:00 12:00 KATOWICE/ DWORZEC PKP/ OD STRONY POCZTY 18:00 19:30
12:30 12:30 TYCHY / STACJA BENZ BLISKA 17:30 19:15
12:50 12:50 PSZCZYNA / HOTEL IMPERIUM 17:10 19:00
13:00 13:00 CZECHOWICE DZIEDZICE / STACJA BENZYNOWA LUKOIL-SHELL, UL. WĘGLOWA 16:30 18:00
13:30 13:30 JASIENICA / STACJA BENZYNOWA SHELL 16:00 17:30
14:00 14:30 CIESZYN - GRANICA 15:30 17:00
02:00 02:00 LUBACZÓW / DWORZEC PKS 03:00 05:45
02:10 02:10 CIESZANÓW / DWORZEC PKS 02:50 05:35
2:30 2:30 TOMASZÓW LUBELSKI / DWORZEC PKS 2:15 5:00
3:00 3:00 ZAMOŚĆ / DWORZEC PKS 1:45 4:30
3:15 3:15 KRASNYSTAW/ DWORZEC PKP 1:15 4:00
3:30 3:30 REJOWIEC OS. / PRZYSTANEK AUTOBUSOWY 1:00 3:45
3:45 3:45 CHEŁM / CERKIEW 0:45 3:30
4:15 4:15 PIASKI / PRZYSTANEK PKS -RYNEK 0:30 3:05
4:45 4:45 LUBLIN / STACJA BEZNYNOWA STATOIL KOŁO PKS 0:00 2:25
5:30 5:30 KRAŚNIK / PKS 23:15 1:40
6:00 6:00 PUŁAWY / HOTEL IZABELA 23:15 1:40
6:30 6:30 ZWOLEŃ / DWORZEC PKS 22:45 1:10
7:00 7:00 RADOM / DWORZEC PKP 22:15 0:30
- 19:00 OLSZTYN / PKP   10:30
- 20:30 KĘTRZYN / PLAC PIŁSUDSKIEGO - 9:00
- 21:00 GIŻYCKO / PLAC DĄBROWSKIEGO - 8:30
- 22:30 EŁK / DWORZEC PKS - 7:35
  22:00 PISZ/DWORZEC PKS - 7:00
- 23:00 GRAJEWO/ DWORZEC PKS - 7:35
- 0:00 BIAŁYSTOK / DWORZEC PKP - 5:40
- 2:00 BIAŁA PODLASKA / DWORZEC PKS - 3:15
- 3:00 SIEDLCE/ DWORZEC PKS - 2:30
- 4:00 WARSZAWA / PARKING PAŁAC KULTURY - 1:30
6:00 6:00 ŁÓDŹ/ DWORZEC PKP-FABRYCZNY 23:45 0:30
7:00 7:00 TOMASZÓW MAZOWIECKI / PLAC KOŚCIUSZKI 22:30 23:20
7:30 7:30 OPOCZNO / KOŁO BASENU 22:00 23:40
8:00 8:00 KONSKIE / DWORZEC PKS 21:30 22:55
5:30 5:30 PRZEMYŚL/ PKS PRZYSTANEK MZK UL: CZARNECKIEGO 1:00 2:30
5:45 5:45 RADYMNO/STACJA BENZYNOWA ORLEN 0:45 2:10
6:00 6:00 JAROSŁAW / DWORZEC PKP 0:15 1:50
6:10 6:10 PRZEWORSK / DWORZEC PKS 0:00 1:30
6:30 6:30 ŁAŃCUT / STACJA PALIW ORLEN PRZY E4 23:45 1:10
7:00 7:00 RZESZÓW / DWORZEC PKP 23:15 0:45
7:30 7:30 ROPCZYCE/ DWORZEC PKS 22:45 0:10
8:00 8:00 DĘBICA / STACJA BENZYNOWA SHELL 22:30 23:40
8:15 8:15 PILZNO / PRZYSTANEK AUTOBUSOWY RYNEK 22:00 23:20
8:30 8:30 TARNÓW / DWORZEC PKP 21:30 22:40
9:00 9:00 BRZESKO / STACJA BENZYNOWE STATOIL 20:30 22:05
9:15 9:15 BOCHNIA / STACJA PALIW ORLEN PRZY E4 20:15 21:50
10:00 10:00 NOWY SĄCZ / DWORZEC AUTOBUSOWY 22:00 22:00
11:30 11:30 NOWY TARG / DWORZEC AUTOBUSOWY 20:30 20:30
12:00 12:00 RABKA / PARKING NA WPROST STACJI PALIW ORLEN, UL. CHABÓWKA 20:00 20:00
17:45 17:45 KLEINHAUGSDORF - GRANICA 13:45 13:30
23:25 23:25 VILLACH - GRANICA 8:15 8:00
0:30 0:30 UDINE /DWORZEC AUTOBUSOWY VIALE EUROPA UNITA 4:30 6:30
2:00 2:00 WENECJA - MESTRE / STAZIONE TRENI 4:30 5:30
2:30 2:30 PADOVA / AGIP S. PELAGIO 3:35 4:45
3:15 3:15 FERRARA / AUTOGIRLL PO 3:10 4:15
3:45 3:45 BOLONIA / AUTOGRIL BIZANCJO 2:40 3:45
4:55 4:55 FLORENCJA / AUTOGRIL CHIANTI 1:30 2:30
6:30 6:30 MONTEPULCIANO / AUTOGRIL MONTEPULCIANO 23:50 1:30
7:55 7:55 RZYM / STAZIONE TIBURTINA 22:45 23:30
8:55 8:55 FROSINIONE / BRAMKI 21:30 22:30
9:10 9:10 CASSINO / BRAMKI 21:05 21:45
9:30 9:30 CASERTA / AUTOGRIL SAN NICOLA 20:50 21:30
10:30 10:30 NAPOLI / PIAZZA GARIBALDI POD MC DONALD 20:30 21:00
11:15 11:15 SALERNO / STACJA AGIP 19:45 20:00
11:30 11:30 BATTIPAGLIA / RONDO - PRZYSTANEK OBOK SZPITALA 19:30 19:30
11:45 11:45 SALA CONSILINA / AUTOGRIL SALA CONSILINA 19:00 19:00
12:30 12:30 LAURIA / AUTOGRIL GALDO 18:00 18:30
12:50 12:50 FRASINETO/ AUTOGRIL FRASINETO 17:30 18:00
13:10 13:10 TARSIA / AUTOGRIL 17:10 17:30
13:40 13:40 COSENZA / STAZIONE AUTOBUS 16:10 17:00
14:35 14:35 LAMEZIA / AUTOGRIL S: EUFEMIA 15:30 16:15
14:55 14:55 PIZZO / AUTOGRIL PIZZO 15:10 16:00
15:30 15:30 ROSARNO / AUTOGRIL ROSARNO 14:30 15:15
16:20 16:20 REGGIO DI CALABRIA/ LIDO STACJA PALIW Q8 14:00 14:30
16:40 16:40 VILLA SAN GIOVANNI / STAZIONE TRENI 13:35 14:00
    VILLA SAN GIOVANNI / MESSINA - PROM    
17:35 17:35 MESSINA / STAZIONE TRENI 12:35 13:30
19:30 19:30 MILAZZO / STAZIONE TRENI 12:00 12:00
20:00 20:00 BARCELONA/ STAZIONE TRENI 11:30 11:30
21:00 21:00 CAPO ORLANDO / STAZIONE TRENI 10:30 10:30
21:20 21:20 SANTA AGATA / STAZIONE TRENI 10:10 10:10
21:50 21:50 SANTO STEFANO / STAZIONE TRENI 9:40 9:40
22:20 22:20 CAFALU / STAZIONE TRENI 9:10 9:10
22:50 22:50 TERMINI IMERESE / STAZIONE TRENI 8:40 8:40
23:10 23:10 BAGHERIA / STAZIONE TRENI 8:20 8:20
23:30 23:30 PALERMO / STAZIONE TRENI 8:00 8:00
17:50 17:50 SANTA TERESA / AUTOGRIL 11:30 13:00
18:00 18:00 CALATABIANO / AUTGRILL 11:05 12:35
18:40 18:40 CATANIA / STAZIONE TRENI 10:35 12:00
19:45 19:45 AUGUSTA / VILLA PARK 9:30 10:30
20:15 20:15 ANIONE BANIO / STACJA BENZYNOWA ESSO 10:00 11:00
20:45 20:45 SIRACUSA / STAZIONE AUTOBUS 9:30 10:00
21:05 21:05 AVOLA / PIAZZA ROBINSONA 9:00 9:30
21:20 21:20 NOTO / VILLA PARK 8:45 9:15
21:50 21:50 PACHINO / PIAZZA VERDE 8:35 * 9:00 *
22:15 22:15 ROSOLINI / STAZIONE TRENI 8:50 8:50
22:30 22:30 ISPICA / VIA:RAPISARDI STAZIONE AUTOBUS 8:40 8:40
22:00 22:00 POZALLO / LIDO 8:30 * 8:30 *
22:55 22:55 MODICA / PIAZZA BRUNO 8:15 8:15
23:15 23:15 RAGUSA / STAZIONE AUTOBUS VIA ZAMMA 7:45 7:45
22:00 22:00 COMISO / PIAZZA MAJERANA 8:15 * 8:15 *
22:20 22:20 VITTORIA / PARKING STADIO 8:00 8:00
23:45 23:45 SANTA CROCE / DWORZEC AUTOBUSOWY 7:15 * 7:15 *
0:15 0:15 MARINA DI RAGUSA / PIAZZA PADRE PIO 7:15 * 7:30 *
23:00 23:00 GELA / DWORZEC KOLEJOWY 6:30 * 6:30 *
22:00 22:00 GIARATANA / STACJA PALIW 8:00 * 9:00 *
22:30 22:30 MONTEROSO / STACJA PALIW 8:30 * 9:30 *
23:00 23:00 BUKIERY / RYNEK 9:00 * 10:00 *
21:30 21:30 FRANKOFONTE / STACJA AGIP 9:40 * 10:40 *
21:15 21:15 LENTINI / BAR CENIA 9:25 * 10:25 *
23:00 23:00 SIKLI / PARKING OBOK KOŚCIOŁA 8:30 * 8:30 *


* GODZINA WYJAZDU MOŻE ULEC ZMIANIE

JEŚLI NIE MA TWOJEGO MIASTA W ROZKŁADZIE ZADZWOŃ - ZAPYTAJ !!!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o promocjach.

Szybki kontakt

Nasze podstawowe informacje kontaktowe.

  • Adres: ul. Mickiewicza 12, 35-509 Rzeszów
  • Telefony: +48-17 85 320 67, +48 609 046 084
  • Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ŚCIĄGNIJ APLIKACJĘ

google play

Jesteś tutaj: Start Rozkład jazdy